10 atrakcji weselnych, które mogą zainspirować

Estimated read time 4 minut czytania

Atrakcje weselne – zestaw podpowiedzi

Polskie, tradycyjne wesela niewątpliwie są huczne! Mają swoje stałe elementy, bez których nie wyobrażamy sobie tego rodzaju imprezy. Liczne toasty, przyśpiewki, oczepiny – są tym, co uświetnia zabawę. Każda para moda pragnie, aby ta ich niepowtarzalna noc była romantyczna i radosna, a goście mogli długo ją wspominać. Dlatego, dbają o każdy detal swojego wesela, aby zachwycić swych najbliższych. I nierzadko sięgają po dodatkowe atrakcje, które wzbogacą imprezę

Wśród znanych atrakcji weselnych są widowiskowe pokazy fajerwerków, fotobudki i cocktailbary. Coraz częściej na weselach pojawiają się animatorzy dla dzieci. Co jeszcze znajdziemy wśród aktualnych weselnych trendów?

> 10 propozycji dodatkowych atrakcji na wesele <

1. Czekoladowa fontanna

Oczywiście na żadnym weselu nie może zabraknąć słodkości. Jeśli zostaną podane w wyjątkowy sposób, zapadną w pamięci wszystkich. Słodki stół ustawiony na weselnej sali można uzupełnić o czekoladową fontannę. Prezentuje się niebanalnie, a smakołyki z czekoladowej fontanny najbardziej lubią ją dzieci.

2. Świetlne napisy dekoracyjne

Stanowią element, który trwale wpisał się w trendy weselne. Najczęściej znajdziemy napis: LOVE lub MIŁOŚĆ, ale z literek można ułożyć dowolny napis. Taki wielki napis świetnie uzupełnia wystrój weselnej sali, do tego stanowi uwielbiane przez gości tło do pamiątkowych zdjęć.

napis LOVE na wesele atrakcje weselne sala weselna
Podświetlony napis LOVE na sali weselnej. Atrakcje weselne

3. Fotobudka 360

To jedna z najnowszych i szybko zdobywających popularność atrakcji weselnych. Mowa o innowacyjnej alternatywie dla znanej od dawna fotobudki. Wystarczy stanąć na obracającej się platformie (która pozwala nagrać w zwolnionym tempie unikalne wideo 360 stopni) i swobodnie się zachowywać – mając świadomość, że potem powstanie oryginalny, krótki i sympatyczny film z wesela.

4. Atrakcje na wesele: najszybszy karykaturzysta

Ta unikalna atrakcja, w sensie pozytywnym potrafi mocno zaskoczyć gości każdego wesela. Dzięki talentowi i doświadczeniu profesjonalnego karykaturzysty eventowego, każdy chętny wróci do domu ze swoim wesołym portretem. Jeśli uważasz, że to dobry pomysł, postaraj się jak najwcześniej skontaktować się ze znanym nie tylko w Polsce artystą, nazwanym w Nowym Jorku „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”. Dotychczas uważałeś/aś, że zrobienie 100 karykatur w 4 godziny jest niemożliwe? Skontaktuj się z Karykatury.com

> Tu szczegóły

karykaturzysta na wesele atrakcje weselne sala weselna
Atrakcje weselne: najszybszy karykaturzysta na wesele – czyli błyskawicznie rysowane zabawne portrety gości wesela

5. Fotolustro

To urządzenie, przed którym można odpowiednio się ustawić i wykonać pamiątkowe zdjęcia. Coś jak fotobudka, ale trochę inaczej.

6. Atrakcje weselne: pokaz barmański

Tych, którzy pragną czegoś więcej, niż wspólne toasty czy strefa chillout z barmanem serwującym drinki, z pewnością zainteresuje pokaz barmański. Zawodowi barmani i ich pokaz żonglerki butelkami z alkoholem oraz efektowne napełnianie szklanek, może okazać się świetną atrakcją weselną. I od razu goście otrzymają przygotowane na poczekaniu drinki.

7. Telefon życzeń

Ciekawą i zabawną alternatywą dla powszechnie znanej księgi gości, jest telefon życzeń. Stylowy telefon retro uzupełnia aranżację wesela i nagrywa płynące z serc gości wesela życzenia dla pary młodej. Po weselu małżonkowie otrzymują pendrive z nagraniami.

ciasta na wesele atrakcje weselne sala weselna
Na każdym weselu zawsze są różnego rodzaju słodkości. Atrakcje weselne

8. Weselna atrakcja: pokaz iluzji

Naszą kolejną propozycją niezapomnianej atrakcji weselnej jest występ iluzjonisty, który zainteresuje i zadziwi gości wesela. Niestety minus taki, że przez jakieś pół godziny wszyscy zapominają o uroczystości, w której uczestniczą i to nie para młode jest wtedy w centrum uwagi wszystkich.

9. Pokaz fireshow

Chcąc zafundować gościom coś widowiskowego, można wziąć pod uwagę fireshow lub jego alternatywę – lightshow. Spektakularne przedstawienie z grą świateł uzupełnione muzyką, z pewnością uświetni twoje wesele. Ponieważ to atrakcja na świeżym powietrzu, lepiej nie organizować jej, gdy jest zimno. Przed i po pokazie, wszyscy będą musieli stanąć w kolejce do szatni.

10. Candy Bike

A może wata cukrowa albo popcorn na weselu? Wśród aktualnych weselnych trendów znajdziemy również atrakcję, która sprawi, że na chwilę cofniesz się do czasów swojego dzieciństwa.

Atrakcje weselne – tekst i zdjęcia: (c) Ufoludek.pl / GT

Zobacz też:
> AtrakcjeWeselne.com – inspiracje na wesele
> Czego unikać przy odchudzaniu

Tematy pokrewne